Бизнес-клуб "Moneyfest" - Танці з клієнтами ...

Бизнес-клуб

Switch to desktop Register Login

Танці з клієнтами ...


Може це криза…Чи політична ситуація…

Ось так приблизно думає пересічний підприємець. Якщо протестувати український бізнес на предмет клієнтоорієнтованості, то картина вийде досить невтішна. Частина узагалі не знає про існування такого поняття, інша частина знає але вважає це витребеньками, і лише невелика частка підприємців стала на шлях побудови клієнтоорієнтованого бізнесу.


Що ж насправді являє собою це загадкове поняття? За визначеням Ігоря Манна, гуру російського маркетингу:

Клієнтоорієнтованість - це ініціація позитивних емоцій і захоплення у потенційних та наявних клієнтів, що призводить до вибору товарів і послуг конкретної компанії серед безлічі конкурентів, до повторних покупок і здобуття нових клієнтів за рахунок рекомендацій наявних клієнтів.

А ось визначення  українського блогера Романа Голубовського:

Клієнтоорієнтованість або орієнтація на клієнта – стратегія ведення бізнесу компанії, у відповідності з якою вона (компанія) робить дії (подекуди зовсім нестандартні та індивідуальні), спрямовані на задоволення потреб клієнта, з метою перетворити його в лояльного клієнта.

Поняття клієнтоорієнтованості справді досить нове для України, проте його важливість та актуальність важко переоцінити.

Клієнтоорієнтований бізнес матиме всі шанси зайняти лідируючі позиції у своїй ніші, йому не будуть страшні ні економічні кризи, ні політичні ексцеси, тому що клієнт завжди прийде туди де йому добре. А Ви хочете зробити всій бізнес клієнтоорієнтованим ?

Запошуємо Вас відвідати бізнес-конференцію «Клієнти на все життя: програми лояльності, клієнтоорієнтованість, стандарти обслуговування», що відбудеться 17 червня 2011 року в конференц-центрі «Панорама» (6-тий поверх «Магіцентра»)

Реєструйтесь за телефоном: (067) 905-18-05, (0432) 69-90-60 або пишіть на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


PS. Це вже третя конференція, організована Медіа корпорацією RIA та Бізнес-клубом «MoneyFest». Попередні дві конференції відвідали більше 150 вінницьких керівників та підприємців. Декому з учасників вдалося навіть заключити контракти завдяки новим знайомствам на конференціях.

Генадій Поліщук, 
Бізнес-клуб «MoneyFest»

ТМ MoneyFest. Все права защищены.

Top Desktop version